Strona główna » Polityka prywatności

Producenci

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
 1. Informujemy, że zgodnie z Art.24 Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Art 12. Rozporządzenia PE i Rady(UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych :
  • administratorem danych osobowych jest RehaPro sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul.Puławska 228 lok.S7
  • klient posiada prawo do dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz żądania ich poprawienia; przed upływem 6-ciu lat dane nie mogą być usunięte z uwagi na przepisy o rachunkowości.
  • dane osobowe są pozyskiwane i przetwarzane wyłącznie w celu wystawienia faktury oraz dostarczenia towaru zakupionego w sklepie internetowym
  • dokumentacja jest przechowywana w RehaPro przez 6 lat zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości; po tym okresie dane mogą zostać usunięte.
  • dane osobowe nie są przekazywane przez RehaPro sp. z o.o. żadnym innym podmiotom niż wynika to z obowiązujących przepisów lub zapisów niniejszego Regulaminu
  • skargi w zakresie przetwarzania danych należy kierować na adres : RehaPro Sp. z o.o. Aleja Wilanowska 103 lok. U2 z dopiskiem „skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych”
  • Klient ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przejdź do strony głównej